• Начало
  • Магазин
  • Материали
    • Новини
    • Статии
    • Ревюта
    • Интервюта
    • Зала на славата
  • Форум
  • Каталог
    • Автори
    • Илюстратори
    • Хронология
  • Конкурси
    • Златна никса
    • Пъстра Никса
  • Начало
  • Виж новите мнения
  • Правила на форума
  • Търсене
  • Начало
  • Виж новите мнения
  • Правила на форума
  • Търсене

Вход

Забравена парола?
Забравено потр. име?
Регистрация

Форум
/
Форум, сайт, дейности, общност
/
Събития, конкурси и инициативи
/
Събития
/
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота

Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота

  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
13 Ное 2011 22:35
Offline
SatanicSlayer's Avatar
SatanicSlayer
Магьосник
Магьосник
Мнения: 7596
Скрий Още
Получени "Благодаря": 189
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота #36298
Не!
Форума не е за подобен род общуване.
Обаче аз се издразних, че Уейн не дойде и поисках да знам, защо не дойде на събитието, което сам заедно с Торо организираха.

Избери своето приключение

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

13 Ное 2011 22:55
Offline
Ейдриън Уейн's Avatar
Ейдриън Уейн
User is blocked
User is blocked
Мнения: 4588
Скрий Още
Получени "Благодаря": 84
Topic Author
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота #36299
Аз пък се издразних на Танер - и така. За тези работи си има телефони и скайп.

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

13 Ное 2011 23:00
Offline
Jane Undead's Avatar
Jane Undead
Автор
Автор
Мнения: 781
Скрий Още
Получени "Благодаря": 35
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота #36300
Това са моите снимки.
s1087.photobucket.com/albums/j469/Dielig...current=IMG_4035.jpg
s1087.photobucket.com/albums/j469/Dielig...current=IMG_4036.jpg
s1087.photobucket.com/albums/j469/Dielig...current=IMG_4039.jpg
s1087.photobucket.com/albums/j469/Dielig...current=IMG_4040.jpg

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

13 Ное 2011 23:14
Offline
Ейдриън Уейн's Avatar
Ейдриън Уейн
User is blocked
User is blocked
Мнения: 4588
Скрий Още
Получени "Благодаря": 84
Topic Author
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота #36302
Снимките са хубави. :)

Само жалко, че не се вижда повече от мястото (само около една четвърт от терена).

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

13 Ное 2011 23:21
Offline
Jane Undead's Avatar
Jane Undead
Автор
Автор
Мнения: 781
Скрий Още
Получени "Благодаря": 35
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота #36303
Като си седнал да намираш махна ще ти кажа - да беше дошъл да снимаш ти. Щях да ти дам и фотоапарата, ако нямаш с какво.
Иначе, да - мястото беше просторно, топло и много уютно. Както каза и Мария, имаше си санитарен възел, храна, автомат за кафе. И хората бяха много симпатични. Даже едно хлапе от друга маса дойде да играе с нас на Touch of Evil.

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

13 Ное 2011 23:32
Offline
Ейдриън Уейн's Avatar
Ейдриън Уейн
User is blocked
User is blocked
Мнения: 4588
Скрий Още
Получени "Благодаря": 84
Topic Author
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота #36304

Jane Undead писа: писа:
Иначе, да - мястото беше просторно, топло и много уютно. Както каза и Мария, имаше си санитарен възел, храна, автомат за кафе. И хората бяха много симпатични.

Не виждам къде го е казала, така че добре, че го каза ти. Защото това е важното.

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

13 Ное 2011 23:35
Offline
Jane Undead's Avatar
Jane Undead
Автор
Автор
Мнения: 781
Скрий Още
Получени "Благодаря": 35
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота #36305
И аз сега не го намирам. Но мисля че го беше казала.

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

14 Ное 2011 09:52
Offline
Tremal Naik
Командос
Командос
Мнения: 107
Скрий Още
Получени "Благодаря": 0
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота #36321
[offtopic]Хубаво си е човек да се завърне след повече от месец извън форума и да установи, че някои неща не са се променили (например: Лисичков срещу Уейн - доста дълъг боксов мач е това явно). Създава се някак чувство на уют :D[/offtopic]

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

14 Ное 2011 13:31
Offline
Mayday
Автор
Автор
Мнения: 3690
Скрий Още
Получени "Благодаря": 34
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота #36335
Не му се сърдете на Уейн - и той е човек и сигурно има и други неща за вършене. Или упреците към него може би са някакво разочарование... един вид, сигурно се чувствате пренебрегнати :)

Изглежда сте си прекарали отлично, така че благородно ви завиждам, тъй като не съм се виждал на живо с нито един от хората от форума, с които редовно си пиша.

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

15 Ное 2011 00:20
Offline
SilverWolf
Таласъм
Таласъм
Мнения: 880
Скрий Още
Получени "Благодаря": 1
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота #36381

Jane Undead писа: писа:
И аз сега не го намирам. Но мисля че го беше казала.
Уейн го беше казал в първия пост и аз за това го изтрих от моя, че се повтаряше.

Arbitrium vincit omnia
"Съвършеното владеене на оръжието поправя несъвършеното законодателство...."
"Спокойният, добре нахранен и общо взето доволен от живота хищник е...

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

16 Ное 2011 20:34
Offline
dredknight's Avatar
dredknight
Духът на Прерията
Духът на Прерията
Мнения: 306
Скрий Още
Получени "Благодаря": 57
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота #36585
ехх не бях в СФ -_-.

следващия път ще се пусна ;D.!!!

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

16 Ное 2011 21:22
Offline
Ал Торо's Avatar
Ал Торо
Автор
Автор
Мнения: 6679
Скрий Още
Получени "Благодаря": 2493
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота #36591
Следващият път е след десетина дена на същото място, така че се пускайте всички :)
viewtopic.php?f=88&t=345&start=140

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

19 Ное 2011 00:27
Offline
Meriadoc's Avatar
Meriadoc
Автор
Автор
Мнения: 3352
Скрий Още
Получени "Благодаря": 653
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота #36788

Ейдриън Уейн писа: писа:
Другата събота, когато ДЕСЕТИНАТА човека, които бяха заети тая събота, се освободят и дойдат, ще се съберем за Върколаци срещу Селяни играта. С по-малко от 7-8 човека не върви.
Това някаква сексуална игра ли е, ако е такава ще дойда и аз :angel:

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

19 Ное 2011 00:35
Offline
Ейдриън Уейн's Avatar
Ейдриън Уейн
User is blocked
User is blocked
Мнения: 4588
Скрий Още
Получени "Благодаря": 84
Topic Author
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота #36789
Да. Идвай. Ние също сме там с Джейн към 14:30.

Има много сексуални обертонове и импликации играта. Когато участват жени, де - както ше е утре - иначе си е коч-парти и е тъпо.

Значи броим и Мери. :)

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

19 Ное 2011 00:57
Offline
Meriadoc's Avatar
Meriadoc
Автор
Автор
Мнения: 3352
Скрий Още
Получени "Благодаря": 653
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота #36790

Ейдриън Уейн писа: писа:
Да. Идвай. Ние също сме там с Джейн към 14:30.

Има много сексуални обертонове и импликации играта. Когато участват жени, де - както ше е утре - иначе си е коч-парти и е тъпо.

Значи броим и Мери. :)

Майтапя се бе, не съм в София :) Иначе клубът ме кефи, бих идвал с удоволствие.

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Форум
/
Форум, сайт, дейности, общност
/
Събития, конкурси и инициативи
/
Събития
/
Нов голям и удобен КИ клуб в София - първа среща тази събота
Time to create page: 0.076 seconds
Създадено с Kunena форум

Чат към Книги-игри.БГ

📚

Пълна хронология

Книги-игри в България, 1991–днес

499 Заглавия
35+ Години
80+ Автори
Топ автор: Колин Уолъмбъри — 48 издания
Рекорд: 1997 & 1998 — по 59 заглавия
Начало: „Огнена пустиня", дек. 1991 г.
Виж пълния списък →
📚 Хронология ‹

Българският сайт за книги-игри!

Дизайн на RocketTheme

Разработен от Victor Atanasov a.k.a. ringlas

Последно от форума

    • Когато половината ти парти е в друг град (Бюджетна... (6 Мнения)
    • в Общи приказки / Настолни и ролеви игри
    • от ringlas
    • Yesterday 21:18
    • Пълен списък книги-игри - Нова Вълна (232 Мнения)
    • в Книги-игри / За книгите-игри
    • от Вилорп
    • Yesterday 09:53
    • Омнибусите. (3 Мнения)
    • в Общи приказки / Литература
    • от Elan Morin Tedronai
    • 14 Юни 2026 22:48

За контакти

 
Knigi-Igri.BG
 
info@knigi-igri.bg
 

Общи условия на ползване

Декларация за поверителност