• Начало
  • Магазин
  • Материали
    • Новини
    • Статии
    • Ревюта
    • Интервюта
    • Зала на славата
  • Форум
  • Каталог
    • Автори
    • Илюстратори
    • Хронология
  • Конкурси
    • Златна никса
    • Пъстра Никса
  • Начало
  • Виж новите мнения
  • Правила на форума
  • Търсене
  • Начало
  • Виж новите мнения
  • Правила на форума
  • Търсене

Вход

Забравена парола?
Забравено потр. име?
Регистрация

Форум
/
Форум, сайт, дейности, общност
/
Събития, конкурси и инициативи
/
Събития
/
Витоша и книгите-игри
/
Коментари и въпроси

Коментари и въпроси

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
30 Окт 2011 17:11
Offline
Jane Undead's Avatar
Jane Undead
Автор
Автор
Мнения: 781
Скрий Още
Получени "Благодаря": 35
Коментари и въпроси #35023
Искаме снимки!

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

30 Окт 2011 17:36
Offline
Yann Gamgee's Avatar
Yann Gamgee
Дракон в мазето
Дракон в мазето
Мнения: 1254
Скрий Още
Получени "Благодаря": 206
Коментари и въпроси #35024

SatanicSlayer писа: писа:
Ето и един апел към Уейн от мене - Следващият път си сложи чорап на устата, че хъркането ти разбуди кучетата пред хижата :D

Идея за компромат за Уейн: г-н Султанов хърка като руски хладилник :)

Ахахаххахаха

Игри, както никога досега. И няма да спрем!

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

30 Окт 2011 21:47
Offline
Ал Торо's Avatar
Ал Торо
Автор
Автор
Мнения: 6679
Скрий Още
Получени "Благодаря": 2493
Topic Author
Коментари и въпроси #35034
Ето малко снимки. За съжаление те отразяват само една малка частица от преживяването - трите разходките из планината, изцяло разни пейзажчета.
Не знам дали някой снима вечерта, моят телефон е съвсем зле за снимки на изкуствена светлина и въобще не си правих труда, а не се сетих да снимам примерно стаите, столовата, хижата и т.н... Щеше да е интересно...
picasaweb.google.com/1022475627 ... leko291011

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

30 Окт 2011 22:14
Offline
SilverWolf
Таласъм
Таласъм
Мнения: 880
Скрий Още
Получени "Благодаря": 1
Коментари и въпроси #35036
Е, защо само пейзажи... няма ли компромати... нали и жени щеше да има.
Да бяхте щракнали една фотосесия на девойките поне.

Arbitrium vincit omnia
"Съвършеното владеене на оръжието поправя несъвършеното законодателство...."
"Спокойният, добре нахранен и общо взето доволен от живота хищник е...

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

30 Окт 2011 22:42
Offline
gamebooker's Avatar
gamebooker
Победител в конкурс
Победител в конкурс
Мнения: 407
Скрий Още
Получени "Благодаря": 23
Коментари и въпроси #35038
Жалко, че се засякохме само за малко и трябваше да слизам към София...
Виждам, че много яко сте си прекарали :)
Надявам се на следващата форумна среща да мога да отделя повече време.

"People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people."

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

30 Окт 2011 23:22
Offline
Ал Торо's Avatar
Ал Торо
Автор
Автор
Мнения: 6679
Скрий Още
Получени "Благодаря": 2493
Topic Author
Коментари и въпроси #35039

SilverWolf писа: писа:
Е, защо само пейзажи... няма ли компромати... нали и жени щеше да има.
Да бяхте щракнали една фотосесия на девойките поне.
Още малко ще искаш телефонните им номера да ти пратим ;)
Ще направим една по-малка среща с повече хора след седмица или две ( :dry: ) и там ще могат да наваксат пропусналите. Но тези преживявания с хижи и нощувки си е загуба да ги пропуска човек.

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

30 Окт 2011 23:25
Offline
SatanicSlayer's Avatar
SatanicSlayer
Магьосник
Магьосник
Мнения: 7596
Скрий Още
Получени "Благодаря": 189
Коментари и въпроси #35040
Торо.

Те са страхотно преживяване стига пак да не ни накарате с Виктор да си лягаме, защото сме пречели на останалите да спят.

Избери своето приключение

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

31 Окт 2011 00:53
Offline
SilverWolf
Таласъм
Таласъм
Мнения: 880
Скрий Още
Получени "Благодаря": 1
Коментари и въпроси #35049
И без това ме е яд, че не можах да дойда... сега започвам и да се дразня, че съм изпуснала и забавните моменти. Ще взема да спра да спамя и кротичко да си пуквам от завист в ъгъла.

Arbitrium vincit omnia
"Съвършеното владеене на оръжието поправя несъвършеното законодателство...."
"Спокойният, добре нахранен и общо взето доволен от живота хищник е...

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

31 Окт 2011 17:02
Offline
Longshot's Avatar
Longshot
Духът на Прерията
Духът на Прерията
Мнения: 294
Скрий Още
Получени "Благодаря": 86
Коментари и въпроси #35094
Цитат на вечерта:

<над "върколашката" маса се е спуснала нощ и всички спят и мълчат в напрегнато очакване кой ще е следващият "изяден"...>

Изведнъж от съседната маса се извисява деликатния баритон на Satanic:

- За кво ти е арбалет, бе - ти си МАГѝОСНИК!

И върколаци, и жертви - всички прихват от смях...


ПС: Не знам за хъркането на Уейн - аз в същата стая бях, а нямам и спомен от него, но затова пък заспах и се събудих отчетливо долавяйки всяка дума (а те не бяха малко) на СатаникСлейър ПРЕЗ ОТРЕЩНАТА СТЕНА :twisted:

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

31 Окт 2011 17:21
Offline
Ал Торо's Avatar
Ал Торо
Автор
Автор
Мнения: 6679
Скрий Още
Получени "Благодаря": 2493
Topic Author
Коментари и въпроси #35096

ПС: Не знам за хъркането на Уейн - аз в същата стая бях, а нямам и спомен от него

Констатация за хъркането на Уейн - при непосредствена близост води до загуба на спомени.

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

31 Окт 2011 17:54
Offline
dredknight's Avatar
dredknight
Духът на Прерията
Духът на Прерията
Мнения: 306
Скрий Още
Получени "Благодаря": 57
Коментари и въпроси #35098
[offtopic]

aToro писа: писа:

ПС: Не знам за хъркането на Уейн - аз в същата стая бях, а нямам и спомен от него

Констатация за хъркането на Уейн - при непосредствена близост води до загуба на спомени.

а ти кой беше ?
xD[/offtopic]

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

31 Окт 2011 18:09
Offline
Ал Торо's Avatar
Ал Торо
Автор
Автор
Мнения: 6679
Скрий Още
Получени "Благодаря": 2493
Topic Author
Коментари и въпроси #35099
[offtopic]

dredknight писа: писа:
а ти кой беше ?
xD
Лора, дойдох малко по-късно от останалите.[/offtopic]

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

31 Окт 2011 20:17
Offline
SatanicSlayer's Avatar
SatanicSlayer
Магьосник
Магьосник
Мнения: 7596
Скрий Още
Получени "Благодаря": 189
Коментари и въпроси #35112
Впрочем WATO (Виктор) искаше да ми даде арбалет, защото видиш ли съм бил много зле с магиите нищо че имах на разположение цял Земен елементал.
Можех да размлатя всеки с магиите си, но нали ми го подаряваше, а знаете че маговете са бедни създания :D

Следващият път повече ако се включат на Лорд Дракон, директно почвам със сценария който приготвих.

Избери своето приключение

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

31 Окт 2011 22:00
Offline
SatanicSlayer's Avatar
SatanicSlayer
Магьосник
Магьосник
Мнения: 7596
Скрий Още
Получени "Благодаря": 189
Коментари и въпроси #35134
a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 9710_n.jpg

a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 0688_n.jpg

a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 0499_n.jpg

a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 5500_n.jpg

Лорд Дракон версия 1.1

a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1869_n.jpg

Последната снимка е да покажа на Уейн, че не съм само Cloudhunter

Избери своето приключение

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

31 Окт 2011 23:02
Offline
vasko_08
Духът на Прерията
Духът на Прерията
Мнения: 292
Скрий Още
Получени "Благодаря": 0
Коментари и въпроси #35135
Торо, давай информация отсега за следващата "по-малка среша с повече хора" :) Този път не мисля да пропускам :)

Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Форум
/
Форум, сайт, дейности, общност
/
Събития, конкурси и инициативи
/
Събития
/
Витоша и книгите-игри
/
Коментари и въпроси
Time to create page: 0.109 seconds
Създадено с Kunena форум

Чат към Книги-игри.БГ

📚

Пълна хронология

Книги-игри в България, 1991–днес

499 Заглавия
35+ Години
80+ Автори
Топ автор: Колин Уолъмбъри — 48 издания
Рекорд: 1997 & 1998 — по 59 заглавия
Начало: „Огнена пустиня", дек. 1991 г.
Виж пълния списък →
📚 Хронология ‹

Българският сайт за книги-игри!

Дизайн на RocketTheme

Разработен от Victor Atanasov a.k.a. ringlas

Последно от форума

    • Когато половината ти парти е в друг град (Бюджетна... (6 Мнения)
    • в Общи приказки / Настолни и ролеви игри
    • от ringlas
    • Yesterday 21:18
    • Пълен списък книги-игри - Нова Вълна (232 Мнения)
    • в Книги-игри / За книгите-игри
    • от Вилорп
    • Yesterday 09:53
    • Омнибусите. (3 Мнения)
    • в Общи приказки / Литература
    • от Elan Morin Tedronai
    • 14 Юни 2026 22:48

За контакти

 
Knigi-Igri.BG
 
info@knigi-igri.bg
 

Общи условия на ползване

Декларация за поверителност